Türkiye’nin ilk ve tek hobi- aktivite festivali Big Boyz Festival’le 25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde macera severlerin kalbi büyük bir heyecanla Kadiköy Kalamış Marina’da atacak.

 Türkiye’de yapılan en büyük Açıkhava etkinliği olma özelliğini devam ettiren Big Boyz Festival, motosiklet ve araba meraklılarının ilgi odağı olduğu kadar her yıl ünlü isimlerin de akınına uğruyor. Geçtiğimiz yıllarda Doğa Rutkay, Metin Uca, Yosi Mizrahi, Kerimcan Kamal, Ceyda Akyol, Ferit Aktuğ, Yavuz Seçkin, Cenk Demirgüç, Şebnem Özinal gibi sanat, cemiyet ve iş dünyasının renkli simaları festivalin ziyaretçisi olmuştu. Bu yıl 6.’si düzenlenecek olan ve yine birçok ünlü ismin gelmesi beklenen Big Boyz Festival kortejler, adrenalin dolu etkinlikler, konserlerle Kadıköy’ü sallayacak. Macera ve eğlencenin zirve yapacağı, “büyüklere oyuncaklar” konseptiyle düzenlenecek Big Boyz Festival’de bu yıl, aksiyonun dozu biraz daha artıyor. 

MEB Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması devam ediyor MEB Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması devam ediyor

Girişin ücretsiz olduğu festival boyunca ünlü Dj’ler performanslarını sergilerken, sahne şovları, 90’lar partisi ve dans gösterileri olacak. Ayrıca test sürüşleri, denizde jet surf ve flyboard, paten ve kaykay gösterileri gibi birçok spor aktiviteleri ziyaretçileri bekliyor olacak. Kadıköy Kalamış Marina’da sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile Big Boyz Festival’de eğlence ve deneyim imkânı yakalayacaklar. Outdoor’a meraklı ziyaretçiler ise kamp malzemelerinin yer aldığı birçok yaşam ekipmanlarını 2 gün boyunca inceleme fırsatı bulacaklar. 

Editör: Eslem Nur KARAMAN