Tüyap Fuarcılık Grubu,  “Mirasımız Gelecek” sloganıyla 45. yılını kutluyor Tüyap Fuarcılık Grubu, “Mirasımız Gelecek” sloganıyla 45. yılını kutluyor

Türkiye, altın mücevher sektöründe dünyanın en büyük üçüncü üreticisi konumunda ve bu alanda önde gelen etkinliklerden biri olan Istanbul Jewelry Show (IJS) 55. kez Elmas Kule sponsorluğunda düzenleniyor. 17-20 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan fuar, takı ustalarını da ağırlayacak. Mücevher İhracatçıları Birliği ve Istanbul Jewelry Show'un ortak projesi olan Designer Club etkinliği kapsamında, yerli ve yabancı takı tasarımcıları ile mücevher ustaları, ürettikleri koleksiyonları özel stantlarda sergileyerek ürünlerini dünya çapında tanıtma şansı bulacaklar. Designer Club, sektörel tasarım bilincini artırmak ve yeni iş fırsatları sunmak amacıyla düzenleniyor ve katılımcıların ticari ağlarını geliştirmeye yardımcı oluyor. Bu etkinlik, Istanbul Jewelry Show'u ziyaret eden profesyonellere ilham kaynağı olacak. 

Whatsapp Image 2024 04 01 At 4.35.23 Pm (1)

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show (IJS), 1.500’den fazla firma ve markanın yeniliklerinin yanı sıra, Mücevher İhracatçıları Birliği ile ortaklaşa gerçekleştirilen Designer Club projesi kapsamında, takı tasarımcıları ve mücevher ustalarının özel koleksiyonlarını da ziyaretçileriyle buluşturacak. Designer Club’ta, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen maharetli ustaların yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden tasarımcılar da yer alacak. En yeni tasarımlarını ve birbirinden özel koleksiyonlarını Designer Club’ta sergileyecek olan katılımcılar, hem ürünlerini hem de ustalıklarını dünyaya tanıtma şansı bulacak. 

Informa Markets tarafından yılda iki defa düzenlenen Istanbul Jewelry Show’un 2024 yılındaki ilk buluşması, Elmas Kule sponsorluğunda 17 – 20 Nisan tarihlerinde yapılacak. 140’dan fazla ülkeden 33.500’i aşkın ziyaretçinin gelmesi beklenen fuarda; altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma gibi ürün grupları bir arada sergilenecek.

Whatsapp Image 2024 04 01 At 4.35.24 Pm

Elmas Kule sponsorluğunda gerçekleşecek Istanbul Jewelry Show’un 17-20 Nisan 2024 tarihlerindeki 55’inci edisyonu hakkında detaylı bilgi almak isteyen profesyoneller, www.istanbuljewelryshow.com adresini ziyaret edebilirler.

Editör: Sude Yılmaz