Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde (DWTC) düzenlenen The Hotel Show 2024, ağırlama sektöründe büyük bir heyecan yarattı. Bu yılın en büyük etkinliklerinden biri olan fuar, 4 Haziran'da başladı ve sektördeki son trendleri ve yenilikleri sergiledi. Geçen yıla göre %66 büyüme kaydeden etkinlik, 315'ten fazla katılımcıyı ve 31 ülkeyi ağırladı. Bu, etkinliğin bugüne kadar gerçekleştirdiği en büyük etkinlik olma unvanını taşıyor.

The Hotel Show, Belçika, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya ve İsveç gibi birçok ülkeden katılımcıları bir araya getirdi. Ayrıca Türkiye ve BAE, sektördeki en trend yenilikleri ve son gelişmeleri ziyaretçilere tanıttılar.

Konferanslar, paneller ve diğer çeşitli etkinliklerle dolu olan fuar, ağırlama sektöründeki en büyük isimlerin yanı sıra geleceğin liderlerine de bir platform sundu. Elaine O'Connell gibi sektörün kıdemli isimleri, fuarın sürdürülebilir konaklama ve sağlıklı yaşam trendlerine odaklandığını vurguladılar. 110'dan fazla uzman, fuarın dört gün boyunca sektördeki son gelişmeleri tartıştı.

IFJAG Moda, Takı ve Aksesuar Fuarı, ABD'de düzenleniyor IFJAG Moda, Takı ve Aksesuar Fuarı, ABD'de düzenleniyor

Etkinlik, Tahminen 10.000 özel ziyaretçi çekilmesi beklenirken, toplam ziyaretçi katılımının 24.000 civarında olduğu tahmin ediliyor. Bu muhteşem etkinlik, ağırlama endüstrisindeki yenilikleri ve geleceği keşfetmek isteyen herkes için bir fırsat oldu.

Editör: Sude Yılmaz