Fuar İzmir, ekim ayında 3 fuarı eşzamanlı olarak gerçekleştirecek Fuar İzmir, ekim ayında 3 fuarı eşzamanlı olarak gerçekleştirecek

Dünya tekstil sektörünün kalbinin atacağı ITM 2024 ve HIGHTEX 2024 Fuarları için geri sayım başladı.

Dünya tekstil sektörünün Türkiye'de bir araya geleceği 2024 yılının en büyük uluslararası buluşması olan ITM 2024 Uluslararası Tekstil Makineleri ve Hıghtex 2024 Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarları kapılarını açmaya hazırlanıyor. Düzenlenen fuar Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Teknik Fuarcılık A.Ş. ortaklığı ve Tekstil Makine Aksesuarları ve Sanayicileri Derneği (TEMSAD) iş birliği ile 4 - 8 Haziran 2024 tarihlerinde, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece–İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Toplam 120.000 m2'lik alanda, 13 salonda gerçekleştirilecek ITM 2024 ve HIGHTEX 2024 Fuarları, yurt içinden ve yurt dışından gelecek binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi tek çatı altında buluşturacak. Dünyanın dört bir yanından gelecek küresel yatırımcılar ve profesyonel ziyaretçiler, tekstil teknolojilerinin ve teknik tekstillerin lider üreticilerinin geliştirdikleri en son makine ve ürünleri yakından görme imkânına kavuşacak.

Editör: Eslem Nur KARAMAN