SIAL Canada 2024, tarım ve gıda sektörünü bir araya getirdi SIAL Canada 2024, tarım ve gıda sektörünü bir araya getirdi

Suudi Plastik ve Petrokimya 19. Edisyon ticaret fuarı(SAUDI PPPP (SAUDI PRİNT PACK VE SAUDI PLASTICS & PETROCHEM), 6-9 Mayıs 2024 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Bu fuar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en büyük endüstriyel sektörlerinin bir araya geldiği Riyad Uluslararası Endüstri Haftası'nın bir parçası olarak düzenleniyor.

2020 yılında 15.000 m2’lik alanda 26 ülkeden gelen 520 katılımcıyla düzenlenen Suudi Arabistan Baskı ve Ambalaj Fuarı, 21.920 ziyaretçi ağırlayarak, Körfez İşbirliği Konseyi'ndeki en önemli endüstriyel fuarlardan biri olarak kabul ediliyor. Fuarda, katılımcılar ile Suudi Arabistan'da faaliyet gösteren diğer şirketler arasında şimdiden çok sayıda anlaşma imzalandı.

Plastik ve petrokimya endüstrisi için uluslararası ve yerel yenilikçi çözümleri, makine ve sürdürülebilir iş akışı uygulamalarını Krallık'a getiren bir platform olan Suudi Plastik ve Petrokimya fuarı, hükümet yetkilileri, ticaret alıcıları, endüstri profesyonelleri ve en üst düzey uluslararası ve yerel plastik ve petrokimya şirketleri, ağ kurmak, bilgi alışverişinde bulunmak ve sektörü 2024'te dönüştürecek olan plastik ve petrokimya makineleri, teknolojileri, ürünler ve hizmetler konusunda en yeni ve en iyiyi sergilemek için bir araya geliyorlar.