Automechanika İstanbul 2024, otomotiv satış sonrası endüstrisi için milyar dolarlık ticaret hacmi yarattı Automechanika İstanbul 2024, otomotiv satış sonrası endüstrisi için milyar dolarlık ticaret hacmi yarattı

CNR Holding tarafından düzenlenen Camp & Caravan, Tiny House Fuarı, ziyaretçi rekorunu kırarak büyük bir başarıya imza attı. Geçtiğimiz yılın başarısını katlayan ziyaretçiyle, bu etkinlik sektördeki en önemli buluşma noktası olmaya devam ediyor. Bu yıl ise altıncısı düzenlenecek olan CNR Camp & Caravan, Tiny House Fuarı için geri sayım başladı.

24 - 28 Nisan 2024 tarihleri arasında, İstanbul'un kalbinde yer alan Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarda, sektörün önde gelen isimleri en yeni ve en kaliteli kamp ve karavan ürünlerini binlerce ziyaretçiyle buluşturacak.

Fuar, katılımcılara ürünlerini tanıtma ve satış yapma fırsatı sunmanın yanı sıra, kamp ve karavan tutkunlarının ilgisini çekecek ürünleri sergileyerek potansiyel müşterilerle yüz yüze görüşme ve satışlarını artırma imkanı sağlayacak.