Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD) tarafından bu yıl 7.’ncisi düzenlenen 'Turkish Housewares by Invitation Only Türkiye' etkinliği Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. Etkinlik kapsamında 55 üretici firma, 61 ülkeden 125’in üzerinde alıcıyla İstanbul'da buluştu.

D S C09564

Borsa güne yükselişle başladı Borsa güne yükselişle başladı

Ticaret Bakanlığı ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) desteği,İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) iş birliğiyle Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD) tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen “Turkısh Houseware by Invitation Only Türkiye” organizasyonu 27-28 Mayıs tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Düzenlenen fuarın açılışına katılım sağlayarak açıklamalarda bulunan İTO Başkanı Şekib Avdagiç, Fuar Dergisi mikrofonlarına şu ifadeleri kullandı:

“Turkish Housewares by Invitation Only Türkiye etkinliğinde emeği geçen herkesi ve özellikle EVSİD başkanımız Talha beyi tebrik ediyorum. Sonuç odaklı bir etkinlik yaptılar. 60’a yakın ülkeden 120’nin üzerinde nitelikli alıcı buraya getirildi. Bunların hepsi seçilmiş ve yüksek alım potansiyeli olan alıcılar. Fuar ile potansiyel alıcıyı bir araya getirdikleri bu etkinlik uzun süredir devam ediyor ve her seferinde başarısını artırarak devam ediyor. Birçok sektöre de örnek oluyor. Hem kendi sektörlerine hem de Türkiye ekonomisine ciddi bir katkı sağlıyorlar. Dolayısıyla organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve buraya katılan tüm firmalarımıza hayırlı olmasını diliyorum”

Editör: Eslem Nur KARAMAN