InstallerSHOW, 25-27 Haziran tarihleri arasında NEC, Birmingham'da geri dönüyor ve bu sefer %50 daha fazla alan ve 600'den fazla katılımcı ile daha büyük ve daha iyi bir etkinlik sunacak. Türk üreticilerin çok sayıda yenilikçi ürün ve çözümü InstallerSHOW 2024'te sergilenecek.

Isı, su, hava ve enerji sektörlerinden 20.000 montajcı, şartname hazırlayıcı ve karar vericinin bir araya geleceği InstallerSHOW, yeni ürünler keşfetmek, ağ oluşturmak, üreticilerle bağlantı kurmak, canlı oturumlardan bilgi almak ve işinizi önde tutmak için Birleşik Krallık'ta bir platform sunacak.

Türkiye İş Bankası, sendikasyon kredisi sözleşmesi imzaladı Türkiye İş Bankası, sendikasyon kredisi sözleşmesi imzaladı

Türk üreticilerin çok sayıda yenilikçi ürün ve çözümü InstallerSHOW 2024'te sergilenecek. Fuarda sergilenecek firmalar:

PAKTERMO (stand 4D18)
PAKTERMO, yüksek teknolojisi ve deneyimli kadrosuyla Türkiye'nin önde gelen esnek metal hortum ve bağlantı parçaları üreticilerinden biridir. Fabrikada bulunan donanımlı laboratuvarda ürünleri ilgili kalite standartlarına uygunluk testlerinden geçirilmekte ve 30'dan fazla ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Şirket, İngiltere pazarına kaliteli ürünler sunmanın ve distribütör bulmanın yollarını arıyor.

Güven Seperatör (stand 4H12b)
Güven Seperatör Endüstri San.Tic.Ltd.Şti. Mart 2018'de faaliyete geçmiş olup fabrikası Çorum'da bulunmaktadır.

Isıtma ve soğutma sistemlerinde kullanılan seperatör grubu ürünlerini sunarak kaliteden ödün vermeden üretim ve ürün kapasitesi büyümeye devam etmektedir. Ekip deneyimli mühendisler tarafından yönetiliyor ve Ar-Ge konusunda keskin bir bakış açısına sahip.

Şirket yeni distribütörler bulma konusunda istekli ve standında ziyaretçileri ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyor.

Hoşseven (stand 5F17)
Hoşseven, özellikle İngiltere pazarında müşteri tabanını genişletmeyi hedefliyor. 60 yılı aşkın süredir kalite, güvenilirlik ve rafine tasarımı müşterilerimizin gereksinimleriyle birleştirerek Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri haline geldi. Ürün yelpazesinde gazlı konvektörler, odun sobaları, döküm şömineler, pelet sobalar ve döküm tencereler yer almaktadır. Ürünler, yedek parça desteğiyle yüksek kaliteli çelik ve dökme demirden kendi bünyemizde üretilmektedir.

Volt Elektrik Motorları (stand 4G13b)
Volt Elektrik Motorları, son teknoloji ürünü asenkron elektrik motorlarıyla yeniliklere imza atıyor. Üç fazlı ve tek fazlı motorları, operasyonları optimize edecek şekilde tasarlanmış olup, en yeni test araçlarıyla donatılmış, son teknolojiye sahip bir laboratuvarda titizlikle test edilmiştir. Satış sonrası hizmet, müşterilere destek sağlamak için özel bir birim tarafından sağlanır. Şirket, İngiltere'deki pazar varlığını geliştirmek için distribütör ağını genişletmeyi ve stratejik ortaklıklar kurmayı ve aynı zamanda en son motor yeniliklerini ve teknolojilerini potansiyel müşterilere sergilemeyi hedefliyor.

Editör: Sude Yılmaz