25-27 Haziran 2024 tarihlerinde Hillhead taş ocağında düzenlenecek olan Hillhead Fuarı, inşaat, taşocakçılığı ve geri dönüşüm endüstrilerinden şirketleri bir araya getirmeye hazırlanıyor. Bu etkinlik, yeni teknolojilerin, iyileştirilmiş ekipmanların ve heyecan verici gelişmelerin sergileneceği bir platform sunacak.

Fuar, dünyanın dört bir yanından gelen 20.000'den fazla ziyaretçiyi ağırlayarak Birleşik Krallık'ın en büyük taşocakçılığı fuarı unvanını taşıyor. Hillhead Ocağı'nda düzenlenen etkinlikte, canlı gösterilerle birlikte 600'den fazla katılımcının sektöre özel ürünleri sergilemesi bekleniyor.

JCB, Hillhead Fuarı'nda en büyük ve en güçlü X Serisi paletli ekskavatörü olan 370X'i sergileyecek. Bu yeni model, %14 daha fazla güç sağlayan bir Stage V/Tier 4F dizel motorla donatılmış olacak ve yenilikçi özelliklerle donatılmış bir kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

Rusya ve Türkiye arasındaki enerji iş birliği masaya yatırıldı Rusya ve Türkiye arasındaki enerji iş birliği masaya yatırıldı

HD Hyundai Construction Equipment, etkinlikte en büyük iki Stage V paletli ekskavatörünü ve en ağır lastikli yükleyicisini tanıtarak dikkatleri üzerine çekecek. Ayrıca, yeni tekerlekli yükleyicilerini ve mini ve midi ekskavatörlerini de sergileyecekler.

Sunward Europe, Hillhead 2024 serisinde iki yeni ekskavatör modelini Birleşik Krallık'ta ilk kez tanıtacak. Ayrıca, yüksek torklu sabit mıknatıslı senkron motora sahip elektrikli kompakt ekskavatörlerini de sergileyecekler. 

Husqvarna Construction, Hillhead Fuarı'nda en hafif ve en kompakt yıkım robotu olan yeni DXR 95'i tanıtarak dikkat çekecek. Develon, statik sergide çeşitli ekskavatörler, yükleyiciler ve damperli kamyonlar gibi ürünlerini sergileyecek ve yeni ürünlerini tanıtacak. Hillhead 2024 Fuarı, inşaat, taşocakçılığı ve geri dönüşüm endüstrileri için en yeni teknolojileri ve ekipmanları keşfetmek isteyen herkes için kaçırılmayacak bir etkinlik olacak.

Editör: Sude Yılmaz