İnfo Yatırım, 4 Mayıs'ta İstanbul'da yatırımcılarla buluşuyor. Etkinlikte, İnfo Yatırım Genel Müdür Yardımcıları Mert Yılmaz ve Onur Akkaynak, İnfo Yatırım Satış ve Pazarlama Direktörü Sertaç Ekeke, Hedef Portföy Fon Yöneticisi Yunus Şahin ve Analist Selçuk Gönençler yatırımcıları bilgilendirecek.

Katılım ücretsiz ve internet üzerinden kayıt yaptırılabiliyor.

İnfo Yatırım, Türkiye'nin köklü aracı kurumlarından biri olarak 33 yıllık deneyimiyle yatırım ekosisteminin gelişimine katkı sağlıyor. Yatırımcıların bilinçlenmesi ve donanımlı olmaları için içerik üretimi ve piyasa uzmanlarıyla buluşma gibi etkinlikler düzenliyor.

Aleks Metal Rafinery, şehir rafineciliği ile yastık alındaki altın varlığını ekonomiye kazandırmayı planlıyor Aleks Metal Rafinery, şehir rafineciliği ile yastık alındaki altın varlığını ekonomiye kazandırmayı planlıyor

1714383510 1000X600 Berk Logosuz

Bugüne kadar Türkiye'nin farklı şehirlerinde düzenlenen 14 Yatırımcı Buluşması'na 6 bini aşkın yatırımcı katıldı.

Etkinlik, 4 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00'da Borsa İstanbul'da gerçekleşecek. Gündemde 'Portföy Yönetimi ve Yatırımcı Psikolojisi', 'Borsa İstanbul'da Trend ve Yatırımcı Psikolojisi', 'İnfo Varant' ve 'Yüksek Enflasyon Ortamında Borsa' konuları ele alınacak. Kayıt olmak isteyenler https://infoytrm.com/4mayisborsaistanbul adresini ziyaret edebilir.