14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı IBAKTECH, kapılarını açtı. Düzenlenen fuara EMPERO markası ile katılım sağlayan TUSİD Başkanı Bekir Topuz, fuar hakkındaki görüşlerini aktardı.

Bu yıl 14.kez düzenlenen 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı, sektörü bir araya getirmek için kapılarını açtı. Daha ilk gününden ve ilk saatlerinden itibaren ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan fuarda uluslararası anlamda önemli markalar yer aldı.

ITM 2024 Fuarı; katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla yeni rekorlar kırmaya hazırlanıyor ITM 2024 Fuarı; katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla yeni rekorlar kırmaya hazırlanıyor

Düzenlenen fuara Empero Endüstriyel Mutfak Ekipmanları A.Ş. markası ile katılım sağlayan Bekir Topuz, fuar hakkındaki görüşlerini ve fuara katılım sağladıkları ürün grupları hakkında açıklamaları Fuar Dergisi mikrofonlarına anlattı.

Başkan Topuz şu ifadeleri kullandı:

"Standımızda bu yıl 100’den fazla ürünü teşhir ediyoruz. Ürettiğimiz ürün çok fazla aslında ancak bu fuara sadece unlu mamulleri ilgilendiren ürünleri getirdik. Fuarın ilk günü bizler için güzel geçti, bu kadar iyi bir fuar beklemiyorduk açıkçası. İç piyasadan da Türkiye’nin her şehrinden üreticiler de bu fuarda. Pasta fırınları, baklava fırınları, pizza fırınları ve bunları korumakta kullanılan buzdolapları ile katılım sağladık”