70. AYMOD Fuarı'na katılım sağlayarak açıklamalarda bulunan AYSAD Başkanı Sait Salıcı, düzenlenen AYMOD Fuarının sektörün en dinamik fuarı olduğunu belirtti. 

Bugün kapılarını açan AYMOD Fuarına katılım sağlayan AYSAD Başkanı Sait Salıcı Fuar Dergisi mikrofonlarımıza konuştu. Fuar ve sektör hakkında açıklamalarda bulunan Salıcı, düzenlenen AYMOD Fuarının sektörün en dinamik fuarların biri olduğunu belirtti.

BeautyEurasia Fuarı, güzellik sektörünü İstanbul'da bir araya getirdi BeautyEurasia Fuarı, güzellik sektörünü İstanbul'da bir araya getirdi

Salıcı, ''Fuarımız her zamanki gibi güzel bir açılış töreniyle başladı. Fuarı da birazcık gezme fırsatım oldu. Fuar gayet güzel, herkes ürünlerini sergilemek üzere hazır ve müşterilerini bekliyorlar. Gördüğüm kadarıyla fuarda baya bir yabancı ziyaretçi var. İnşallah bu da ticarete dönüşecektir. AYMOD fuarı gerçekten ülkemizin lokomotif bir fuarı ve sektörümüzün en önemli dinamik fuarı. Dolayısıyla bizler de yan sanayiciler olarak tüm katılımcılara bütün koleksiyonlarını hazırlamalarında destek olduk. Kendilerine fuarda başarılar diliyorum. Dünyadaki fuarlar yavaş yavaş etkisini kaybettiği bir dönemden geçiyoruz. Fakat bizler yine yaptığımız hazırlıkla ve yüksek teknolojik ürünlerle bir şekilde uluslararası pazarlarda her türlü zorluklara rağmen yerimizi almaya devam edeceğiz. AYSAF Fuarı hazırlıklarına tüm hızla devam ediyoruz. Hem dernek hem de fuar komitesi olarak çalışmalarımız sürüyor. 1 Mayıs- 4 Mayıs tarihleri arasında fuarımızın 70’incisini gerçekleştireceğiz. Biz de özellikle katılımcı anlamında yüzde 80’lik bir alanı doldurmuş bulunmaktayız. Bir önceki fuardan çok daha fazla ziyaretçi bekliyoruz. Yurt dışı fuarlarını gezerek, tanıtımını yaparak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 1 Mayıs- 4 Mayıs tarihleri arasında fuarımızda hazır olacağız'' dedi.

Editör: Eslem Nur KARAMAN