18-21 Mart 2024 tarihleri ​​arasında Fira de Barcelona'nın Gran Vía mekanında gerçekleşecek olan Alimentaria Barcelona 2024 fuarı, süper gıdalar açısından zengin, yenilikçi, sürdürülebilir bir gıda teklifi aracılığıyla ihracat potansiyelini dünyaya sergilemek için mükemmel bir platform olarak sunuluyor. Ekvador ürünlerinin kalitesi ve besin değeri ön plana çıkarılacak ve tüketicilerin sağlığına sayısız fayda sağlanacak.

18-21 Mart tarihleri ​​arasında Fira de Barcelona Gran Via mekanında gerçekleştirilecek olan Alimentaria & Hostelco'nun 2024 edisyonu, şehri "gıda inovasyonunun başkenti" haline getirmeyi amaçlıyor.

ABD ve İngiltere'den rus metal ihracatına karşı ortak cephede yeni hamle ABD ve İngiltere'den rus metal ihracatına karşı ortak cephede yeni hamle

Fuar alanında sektörün yenilikleri arasında sağlığa fayda sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış fonksiyonel gıdalar öne çıkıyor.

Diğer ürünlerin yanı sıra omega 3 ile zenginleştirilmiş pirzolalar, spor sonrası için protein ve vitamin içeren biralar, Arbequina zeytin çırçırı veya diyabete karşı içerikler sunulacak. Gösteride sağlığın ötesinde, kurabiyelerde Colacao ve sürülebilir veya tahıl olarak Kit Kat gibi "tüketiciyi şaşırtacak yeni tatlar ve formatlar" da tanıtılacak.

Kongre, fuar alanındaki yaklaşık 100.000 metrekarelik yedi pavilyonu kaplayacak ve beklenen ekonomik etki 180 ila 200 milyon euro arasında olacak.

Fuara 900'ü yabancı olmak üzere 3.200 firmanın katılması, yüzde 25'i yabancı olmak üzere yaklaşık 100.000 ziyaretçinin katılması bekleniyor.