'RAMS Müzik Festivali By Mr DossoDossi' adı altında Yenikapı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilen konser, unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı. 100 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle kurulan Türkiye’nin en büyük sahnesi, birbirinden ünlü şarkıcıları ağırladı.

Dünya ve Türkiye gastronomisinin kalbi, İstanbul’da 4. Global GastroEkonomi Zirvesi’nde attı Dünya ve Türkiye gastronomisinin kalbi, İstanbul’da 4. Global GastroEkonomi Zirvesi’nde attı

Müzik performansı ve led ışıklarla görsel şölene ev sahipliği yapan ‘Rams Müzik Festivali By Mr Dosso Dossi’ konserinde binlerce müziksever ağırlandı. Sefo ve Murda gibi ünlü isimlerin sahne aldığı konsere yaklaşık 200 bin kişi katıldı. Türkiye’nin pek çok yerinde açık hava konserleri düzenleyen Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ise performansını görsel şovlarla birleştirdi.

3687793 53D8Abc18548B0B5Ae724C8212Ea3950

'Mr. Dosso Dossi' adıyla DJ setinin başına geçerek Türkiye’nin pek çok yerinde açık hava konserleri düzenleyen Hikmet Eraslan, “Yaptığımız bu faaliyetlerin tamamını sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz. İnsanları mutlu edecek işlerle, iş adamı kimliğimizin aslında bu faaliyetlerde yarar sağlayabildiğini göstermek istedik. Umuyorum ki istedikleri etkinlikleri geçekleştirmek insanlar için motive edici olacaktır. İnşallah bu tarz etkinliklerin devamı sadece bizim aracılığımız ile değil başka iş adamları tarafından da gelir” ifadelerini kullandı.

Sadece İstanbul’dan değil tüm illerden katılımcılar olduğunu görmenin çok güzel olduğunu ifade eden Eraslan, “Türkiye’nin burada buluşuyor olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor. Amacımız Türkiye’yi insanlarımızı mutlu etmek ve ücretsiz olarak en iyisini sunabilmek. RAMS ve Dosso Dossi Holding ile bu faaliyeti gerçekleştirdik. Ücretsiz olarak yapmak için sayın valimizden destek aldık. Gerekli güvenlik tedbirleri için yardımcı oldular. İstanbul Büyükşehir Belediyemiz de yerin temininden, kurumlara kadar birçok destekleri oldu. Yaptığımız bu faaliyetlerin tamamını sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz. İnsanları mutlu edecek işlerle, iş adamı kimliğimizin aslında bu faaliyetlerde yarar sağlayabildiğini göstermek ve diğer insanların da motive olmalarını istedik. Umuyorum ki istedikleri etkinlikleri geçekleştirmek insanlar için motive edici olacaktır. İnşallah bu tarz etkinliklerin devamı sadece bizim aracılığımız ile değil başka iş adamları tarafından da gelir” diye konuştu.

3687793 C1Ca6Aa74Cad0607D1D75Ef56953F462

Daha önce pek çok noktada yaptığı açık hava konserlerini bu kez RAMS Türkiye ile çok daha ileri boyuta taşıdıklarını söyleyen Hikmet Eraslan; “Büyük hayran kitleleri bulunan pek çok ünlü sanatçı ile halkımızın karşısına çıktık. Uzunca süre hafızalardan silinmeyecek bir müzik etkinliğine imza attık. Amacımız, müziğin büyülü dünyasında halkımızı eğlendirmek” dedi.

Editör: Eslem Nur KARAMAN