WENERGY-Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı, ikinci kez İzmir'de gerçekleşiyor. Bugün kapılarını açan fuarda binlerce sektör profesyoneli ziyaretçi ile buluşacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ, BİFAŞ ve EFOR Fuarcılık iş birliği ile düzenlenen WENERGY-2. Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı, 300'ü aşkın sektör paydaşını, uluslararası alıcı ve yatırımcılar ile buluştururken kamu, yatırımcı, sanayici ve tedarikçiyi bir araya getirmek üzere bugün kapılarını açtı.

Whatsapp Image 2024 05 09 At 16.39.18

Gerçekleşen fuarda, başta rüzgar, güneş, hidrojen, biyokütle ve jeotermal olmak üzere yenilenebilir enerjinin tüm alt başlıkları yer aldı. Fuarda; enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik ve Ar-Ge firmaları, otomotiv sektörü, elektrikli araçlar, şarj ekipmanları, enerji depolama firmaları, e-mobilite kuruluşları ve lojistik başta olmak üzere enerjiyle ilgili en güçlü üretici firmalar inovatif ürün ve teknolojilerini sergiliyor.

Whatsapp Image 2024 05 09 At 16.39.24 (1)

WENERGY Expo'da, UR-GE Projesi kapsamında, 25 ülkeden çok sayıda sektör profesyoneli yabancı alıcı da ağırlanıyor. WENERGY- 2. Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Kongresi; ENSİA ana partnerliği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Ticaret Borsası, İzmir Kalkınma Ajansı, Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, Avrupa Şehirler Birliği destekleriyle düzenlenecek.

Indianapolis'te düzenlenen Sweets & Snacks Expo, binden fazla ziyaretçi ağırladı Indianapolis'te düzenlenen Sweets & Snacks Expo, binden fazla ziyaretçi ağırladı