Günsan Elektrik, geçen yıl düzenlediği "Günsan Elektrikçiler Şampiyonası" yarışmasıyla Titan Awards ve Best Of Sales Awards ödüllerine layık görüldü. Geleceği şekillendiren yaklaşımları priz ve elektrik ekipmanlarına entegre eden firma, Türkiye'de bir ilk olan bu yarışma ile uluslararası başarılara imza atmaya devam ediyor. Titan Awards, özelden kamuya ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara kadar tüm başarıları onurlandırmak için düzenleniyor. Günsan Elektrik, bu ödüllerle Partner Engagement Event (İş Ortağı Etkileşimi Etkinliği) Gold Winner ve B2B Event Silver ödüllerini kazandı. Ayrıca, Türkiye'deki satış ve pazarlama ekosistemini bir araya getiren Sales Network'ün BOSA (Best Of Sales Awards) Ödülleri'nde Ticari Pazarlama Uygulamaları alanında ikinci oldu.

Günsan Elektrik Genel Müdürü Erhan Kaya, şampiyonadan aldıkları ödüllerin mutluluğunu ifade ederek, "Günsan Elektrik olarak, geçen yıl Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek düzenlediğimiz 'Günsan Elektrikçiler Şampiyonası' ile üç farklı ödül daha aldık. Bu yarışmanın, sadece bir yarışma olmanın ötesinde sektörün geleceğine ışık tutan bir platform olması ve sektörde fark yaratması bizim için büyük bir gurur kaynağı" dedi. Gelecek dönemde benzer etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

KOOP-DES 2024 yılı ilk destekleri açıklandı: Toplam hibe tutarı 20 milyon KOOP-DES 2024 yılı ilk destekleri açıklandı: Toplam hibe tutarı 20 milyon

Titan Awards, iş stratejilerinden ilham alan marka kampanyalarına kadar geniş bir yelpazede olağanüstü başarıları ödüllendiriyor. Bu ödüller, çığır açan iş stratejilerinden teknolojideki devrim niteliğindeki gelişmelere ve ilham verici marka kampanyalarına kadar tüm kuruluşlara ışık tutuyor.