Ticaret Bakanı Ömer Bolat ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Fransa'da düzenlenen 2024 OECD Bakanlar Toplantısı'nın açılış oturumuna katıldı. 

Ticaret Bakanı Ömer Bolat ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Fransa'da gerçekleşen 2024 OECD Bakanlar Toplantısı'nın açılış oturumuna katıldı. İki Bakan da, temaslarda bulunmak üzere Fransa'ya gitti.   

 Ticaret Bakanı Bolat toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada, "Bu vesile ile ihracat temelli büyüme stratejimize uygun olarak tüm siyasi platformlarda ülkemiz dış ticaretini sürdürülebilir şekilde artırarak, çok daha iyi yerlere getirme çabamızı sürdüreceğimizi ifade etmek isterim" dedi.

Bolat, "Bu büyük etkinlik aracılığı ile gerçekleştireceğimiz görüşmelerin ülkemizin dış ticaretine ve halkımızın refahına doğrudan etki edeceğine yürekten inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Nail Olpak: “İşimiz, gücümüzü dünyaya taşımak” parolasıyla, dünyanın dört bir yanında, ‘’gönüllü olarak’’ çalışıyoruz Nail Olpak: “İşimiz, gücümüzü dünyaya taşımak” parolasıyla, dünyanın dört bir yanında, ‘’gönüllü olarak’’ çalışıyoruz