Tekstil endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri olan "Textile Collection Moscow" fuarı, 9 - 11 Nisan 2024 tarihleri arasında Moskova'da gerçekleştirilecek. Bu yılki fuar, teknik tekstillerden moda endüstrisine kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmetleri sergileyecek. 3 gün boyunca Amfimall'da sergilenecek fuarda 317'den fazla katılımcı, 4770'den fazla ziyaretçinin ağırlanması planlanıyor.

Fuar kapsamında düzenlenecek olan "Teknik Tekstil Salonu", akıllı özelliklere sahip tekstil ürünlerinden, ekipmanlara; nonwoven ürünlerden, özel amaçlı giysilere kadar pek çok ürün ve hizmete ev sahipliği yapacak. Sergide, tekstil endüstrisinde öncü konumda olan lider firmaların yanı sıra yeni tedarikçiler ve tasarımcılar da yer alacak.

Kumaşlar, lifler, dikiş makineleri, dijital baskı teknolojileri, bitmiş ürünler ve moda aksesuarları gibi farklı ürün gruplarına odaklanacak olan fuar, katılımcılar ve ziyaretçilere sektördeki son trendleri ve yenilikleri keşfetme fırsatı sunacak.

Küresel UDY trendlerine göre 2024 yılı zor geçecek Küresel UDY trendlerine göre 2024 yılı zor geçecek

Fuarı ziyaret etmek isteyenler arasında yöneticiler, teknologlar, moda perakendecileri, giyim üreticileri, alıcılar, satıcılar ve endüstri liderleri gibi farklı kesimlerden profesyoneller bulunuyor. Ayrıca, fuarın ortakları arasında etkileyiciler, tasarımcılar, ticaret medyası temsilcileri ve eğitim kurumları yer alıyor.

Textile Collection Moscow fuarı, tekstil endüstrisindeki yenilikleri ve iş birliği fırsatlarını keşfetmek isteyen herkes için kaçırılmayacak bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. 

Editör: Sude Yılmaz