EVSİD Kurucu Başkanı Burak Önder, "Küresel ve Bölgesel Krizlere Rağmen İhracatta Büyümeyi Sürdüreceğiz" EVSİD Kurucu Başkanı Burak Önder, "Küresel ve Bölgesel Krizlere Rağmen İhracatta Büyümeyi Sürdüreceğiz"

Bu yıl 25. kez düzenlenen SIGN İstanbul, 2028'e kadar 45 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşması beklenen dijital baskı pazarındaki yeniliklere ev sahipliği yapacak. Kağıt, karton, plastik, metal, cam, seramik, ahşap ve tekstil gibi çeşitli malzemelere tasarımların aktarılmasını sağlayan dijital baskı teknolojileri, 31 Ekim - 03 Kasım 2024 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü'nde sergilenecek. Dünya çapında tanınan markaların da aralarında bulunduğu 300'den fazla firma, Türkiye ve diğer 100'den fazla ülkeden gelen 25 binden fazla sektör profesyoneliyle bir araya gelecek. SIGN Istanbul'da, dijital baskı endüstrisinin tüm bileşenleri, makinelerden mürekkeplere ve sarf malzemelerine kadar, bir arada sergilenecek. 

Sergilenen ürün çeşitliliğiyle Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri sektörünün dünya genelindeki en önemli ticaret buluşmalarından birisi olan çeyrek asırlık fuar SIGN İstanbul’a yurt içi ve yurt dışından firma katılımları tüm hızıyla devam ediyor. Sektöre dair tüm yeniliklerin ziyaretçilerle buluşacağı SIGN İstanbul’da farklı ürünlere az maliyetle çok iş basabilen kompakt makineler ile daha hızlı, daha kaliteli, daha ekonomik ve çevreye duyarlı dijital baskı teknolojileri sergilenecek. Ayrıca, yeni tekstil baskı teknolojileri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, UV DTF, CNC Router & Frezeler, reklam malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, 3 boyutlu baskı sistemleri ile görsel iletişim ve sergileme ürünleri de ziyaretçilerle buluşacak. 

PROMOGIFT İstanbul ziyaretçileri, baskı teknolojilerini yerinde görecek

SIGN İstanbul, geçen yıl olduğu gibi bu sene de Kurumsal Tanıtım ve Reklam Ürünleri Fuarı PROMOGIFT İstanbul ile birlikte düzenleniyor. Tüyap Beylikdüzü’ne gelen promosyon sektör profesyonelleri, tekstil, elektronik eşya, züccaciye, ofis ekipmanları, kırtasiye, otomobil aksesuarları gibi birbirinden farklı yüzlerce promosyon ürün üzerine uygulanabilecek baskı modellerini de SIGN İstanbul’da görme ve birebir deneyimleme fırsatı bulacak.

S I G N İstanbul Dijital Baskı Gorsel01

SIGN İstanbul, 25. kez sektör devlerini ağırlayacak

Çeyrek asırdır, kıtaların ve uluslararası ticaretin buluşma noktasında düzenlenen SIGN İstanbul, endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasına makine, ekipman, malzeme, teknoloji, yazılım ve uygulama sunan firmaları; tekstil üreticileri, dijital baskı merkezleri, reklam ajansları, reklamverenler, endüstriyel reklam üreticileri, makine ve malzeme üretici ve ithalatçıları, perakende malzeme satıcılarıyla bir araya getirecek.