Ticaret Bakanı Ömer Bolat, seçimlerin sonrasında yatırım, üretim, istihdam ve ihracata odaklı sürdürülebilir büyüme için kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 "Seçim Sonuçları Ülkeye ve Millete Hayırlı Olsun"

Bolat, seçim sonuçlarının ülkeye, millete ve kazanan adaylara hayırlı olmasını temenni ederken, seçimlerin sağduyulu ve sakin bir ortamda gerçekleştirilmiş olmasının halkın demokratik olgunluğunu gösterdiğini belirtti.

Lojistik ve taşımacılık sektörü küresel pazarda 11. sıraya yükseldi! Lojistik ve taşımacılık sektörü küresel pazarda 11. sıraya yükseldi!

"Birlikte Çalışacağız"

Bakan Bolat, seçimlerin ardından atılacak adımlara işaret ederek, şu ifadeleri kullandı:

"Seçimi geride bırakmış olarak, önümüzdeki dönemde halkımızın refahını arttırmak ve ülkemiz ekonomisini daha fazla güçlendirmek hedeflerimiz doğrultusunda, yatırım, üretim, istihdam ve ihracat odaklı sürdürülebilir büyüme için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin gelişmesi ve 'Türkiye Yüzyılı' hedefi yolunda, ekonomi ve iş dünyasının tüm aktörleriyle ve halkımızla birlikte çalışacağız." şeklinde açıklamalarda bulundu.