Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan ve Türkiye'nin bu alandaki ilk ve tek uluslararası ihtisas buluşması olan Istanbul Jewelry Show’un (IJS), 17-20 Nisan 2024 tarihlerindeki 55’inci edisyonu için geri sayım başladı. Informa Markets tarafından Elmas Kule sponsorluğunda, ilk kez Nisan’da düzenlenen ve Çarşamba’dan Cumartesi’ye dört gün sürecek olan fuarda, altın ve mücevher sektörüne dair tüm yenilikler bir arada sunulacak.

İstanbul Fuar Merkezi’ndeki dev organizasyon, dünyanın bir numaralı trend öngörü firması WGSN’i de konuk edecek. Mücevherdeki Sonbahar & Kış 24/25 trendlerinin açıklanacağı WGSN Semineri’ni takip eden profesyoneller, mücevherin arkasındaki itici güçleri, sektöre yön verecek büyüleyici malzemeleri, tasarım detaylarını ve renkleri keşfedecek.

I J S2024 W G S N Semineri Gorsel 2

WIN EURASIA'dan imalat sanayi için milyonlarca dolarlık iş hacmi WIN EURASIA'dan imalat sanayi için milyonlarca dolarlık iş hacmi

İlk kez yeni tarihinde ve yeni günlerinde düzenlenecek olan Istanbul Jewelry Show (IJS), milyarlarca dolarlık yeni işbirliği ve ticaret anlaşmalarının yanı sıra söktürün tasarım trendlerini belirleyen etkinliklere de ev sahipliği yapacak. WGSN tarafından 55. Istanbul Jewelry Show (IJS) fuarı için hazırlanan Sonbahar & Kış 24/25 Trendleri Semineri’nde dünya mücevher endüstrisini etkileyen değişim sinyallerinin şifreleri paylaşılacak.

1.500’den fazla firma ve marka, 55. Istanbul Jewellery Show’da (IJS) vitrine çıkıyor

Dünyanın en büyük fuar organizatörü Informa Markets tarafından Elmas Kule sponsorluğunda düzenlenen Istanbul Jewelry Show (IJS), Doğu Avrupa'dan Yakın Doğu'ya, Rusya'dan Kuzey Afrika'ya, BDT Ülkelerinden Orta Doğu'ya kadar tüm mücevher sektörü profesyonellerini 55’inci kez İstanbul Fuar Merkezi'nde buluşturacak. 1.500’den fazla firma ve marka ile 140’dan fazla ülkeden 33.500’i aşkın ziyaretçi beklenen fuarda; altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma gibi ürün grupları bir arada sergilenecek.

1986 yılından beri mücevher sektörünün önemli firma, marka ve alıcılarını bir araya getiren Istanbul Jewelry Show’un 17-20 Nisan 2024 tarihlerindeki 55’inci edisyonu hakkında detaylı bilgi almak isteyen profesyoneller, www.istanbuljewelryshow.com adresini ziyaret edebilirler.

Editör: Eslem Nur KARAMAN