Maserati, 6-14 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Rolex Monte-Carlo Masters Şampiyonası'nda tenis efsaneleriyle Monako Prensliği'nde bir araya geliyor. Üç yıldır etkinliğin ana sponsoru ve resmi otomobili olan Maserati, uluslararası tenis takvimindeki en prestijli turnuvalardan biri olan Rolex Monte-Carlo Masters'da sıralamadaki en değerli isimlere, Trident'in yüksek performanslı ve zarif otomobilleriyle eşlik edecek.

Trabzonspor'dan Sert Açıklama: Haksız Tutuklamalara Karşı Mücadele Devam Ediyor! Trabzonspor'dan Sert Açıklama: Haksız Tutuklamalara Karşı Mücadele Devam Ediyor!

Şıklığı performansla birleştiren, üstün kalitesiyle tamamen İtalyan işçiliğini ortaya çıkaran, detayları ve zamansız tarzıyla tanımlanan dünyanın en lüks otomobil markası Maserati, Rolex Monte-Carlo Masters'ın zarif çizgisiyle tam bir uyum sağlıyor. Trident tasarımlarının seçkinliği ve ayrıcalıklı dünyası her yıl Monako sokaklarında gözler önüne seriliyor.

Trident'in Modena'da üretilen otomobil filosu, test sürüşüne katılma şansına da sahip olacak sporcuların ve konukların kort dışı aktivitelerinde kusursuz bir yol arkadaşı olacak.