İletişim Başkanı Altun: 31 Mart 2024 yerel seçimleri, Türkiye'nin demokrasi serüveninde önemli bir kilometre taşı olarak değerlendiriliyor.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 31 Mart 2024 yerel seçimlerini, Türkiye'nin demokrasi yolculuğundaki önemli bir dönüm noktası olarak nitelendiriyor.

İHBİR Başkanı, "Çifte Kur uygulaması ihracatçılara getirilmeli” İHBİR Başkanı, "Çifte Kur uygulaması ihracatçılara getirilmeli”

Altun'un "Türkiye'de Mahalli İdareler Seçimleri" makalesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti medyasında geniş yer buldu.

Türkiye'nin demokratik süreçlerdeki olgunluğuna vurgu yapan Altun, seçimlerin adil ve şeffaf bir ortamda gerçekleştiğini belirtti.

Seçimlerin, halkın demokratik katılımını güçlendireceğini ve Türkiye'nin bölgesel liderlik vizyonunu destekleyeceğini ifade etti.

Altun, Türkiye'nin yenilikçi belediyecilik anlayışının, teknoloji ve sürdürülebilir kalkınma projeleriyle halkın yaşam kalitesini artırmayı hedeflediğini ve bu vizyonun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde önemli adımlar attığını vurguladı.

Türkiye'nin demokratik değerlerini güçlendirmek ve toplumsal bütünlüğünü sağlamak için benzer bir vizyonun sürdürülmesinin önemine dikkat çekti.