Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kayseri’de sektör ve iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldiklerini belirterek, “Türkiye Yüzyılı’nda ekonomimiz, yerelde başlayan kalkınmayla değer üretmeye devam edecek” dedi.

Bakan Mehmet Şimşek, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kayseri’de gerçekleştirdiği ziyaretle ilgili değerlendirmede bulundu.

Şimşek, fiyat istikrarını merkeze alan, bütçe disiplinini ve sürdürülebilir cari açığı hedefleyen programları kararlılıkla uyguladıklarını ifade ederek, "Toplumun geniş kesimleri tarafından sahiplenilmesi, programımızın başarısını pekiştirecektir. Bu çerçevede, her fırsatta ülkemizin dört bir yanında ekonomi politikalarımızın hedeflerini ve sonuçlarını anlatıyoruz. Manisa, Bartın ve Kocaeli'den sonra bugün de Kayseri'de reel sektör ve iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldik. Türkiye Yüzyılı'nda ekonomimiz yerelde başlayan kalkınmayla değer üretmeye devam edecek" açıklamasında bulundu.

İran'ın İsrail'e karşı gerçekleştirdiği saldırı varlık fiyatlarında artan oynaklığa neden oldu! İran'ın İsrail'e karşı gerçekleştirdiği saldırı varlık fiyatlarında artan oynaklığa neden oldu!