Bölgede düzenlenen enerji etkinlikleri arasında güçlü bir lider konumda bulunan ve sektördeki en büyük ve en çok ziyaret edilen etkinlik olarak kabul edilen Power Uzbekistan, Expotim & Ladin Grubu organizatörlüğünde 13 Mayıs 2024 tarihinde kapılarını açtı. 3 gün boyunca Özbekistan ve bölge ülkelerden ziyaretçilerini kabul edecek fuar, sektörün birçok önde gelen firmasına bu süre boyunca ev sahipliği yapacaktır.

Amerika Gayrimenkul Fuarı’nın Türkiye ortağı CNR oldu Amerika Gayrimenkul Fuarı’nın Türkiye ortağı CNR oldu

Fuarın sergisi, enerji kompleksinin neredeyse tüm ana alanlarını içeren bölümlerde enerji, enerji tasarrufu, elektrik ekipmanları, alternatif ve yenilenebilir enerji kaynakları, atom enerjisi, güç elektroniği, ısı ve enerji ekipmanları gibi ürün gruplarına yer verilmekte.

Power Uzbekistan'ın temel avantajı, katılımcılarının benzersiz bileşimi ve pratik değeri olarak, yeni gelişmelerin ve ileri teknolojilerin tanıtılması, uluslararası ilişkilerin güçlendirilmesi ve yeni sermaye yatırımlarının ve yatırımlarının çekilmesi için önemli bir araç olmasıdır.

Geçen yıl 7.479 ziyaretçi - 20 ülkeden endüstri profesyonelleri ağırlayan fuarda ziyaretçilerin %98'i gelecek yıl fuarı ziyaret etmeyi planlıyor.  Üretken işbirlikleri için gerekli tüm koşullar, önde gelen Özbek ve uluslararası şirketleri bir araya getiren mükemmel bir platform olan Power Uzbekistan fuarı tarafından sağlanıyor.