Mühendislik plastikleri sektörünün öncü isimlerinden Epsan, Almanya’da düzenlenen KUTENO Ticaret Fuarı 2024’e katıldı. Plastik işleme endüstrisinin tüm değer zincirini kapsayan fuarda Epsan, inovatif ve sürdürülebilir çözümlerini sergiledi.

ITM 2024 Fuarı, 99 ülkeden küresel ziyaretçi ağırladı ITM 2024 Fuarı, 99 ülkeden küresel ziyaretçi ağırladı

Otomotiv başta olmak üzere; elektrik elektronik, beyaz eşya, inşaat, tarım ve mobilya gibi hayatın içinde yer bulan tüm endüstrilere yönelik çözümler üreten Epsan, plastik işleme endüstrisi için en verimli tedarikçi ticaret fuarı olarak nitelendirilen KUTENO Fuarı’nda yer aldı. Almanya’da gerçekleştirilen fuarda Epsan, geleceği şekillendiren yenilikçi ürünlerini iş ortaklarıyla buluşturdu.
Kuteno Ticaret Fuarı Epsan Ekibi

“Yeni iş ortaklıkları için görüşmeler gerçekleştirdik”

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Epsan Yönetim Kurulu Başkanı Bora Efe, “Epsan olarak, her yıl düzenli olarak çeşitli fuarlara katılmaya önem gösteriyoruz. Almanya’da düzenlenen KUTENO Ticaret Fuarı’da, birçok sektör profesyonelini bir araya getiren ve kıymetli iş ortaklıkları kurmaya imkân sunan önemli bir platform. Bu yıl KUTENO Ticaret Fuarı’nda yenilikçi ürünlerimizle ziyaretçiler tarafından büyük bir beğeni toplarken, yeni iş ortaklıkları için görüşmeler gerçekleştirdik. Bizim için her açıdan çok verimli bir fuar oldu.” diye konuştu.

Her sene on binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor

Almanya’da düzenlenen KUTENO Ticaret Fuarı, plastik sektöründeki karar vericilerin kendi özel projeleri için yeni ortaklar, uzmanlar ve etkin tedarikçilerle buluşabileceği bir ticaret ve iş fuarı olarak öne çıkıyor. Sektördeki son yeniliklerin sergilendiği fuar, her sene on binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor.

Epsan Hakkında:

Yüksek performanslı mühendislik plastikleri üretimi alanında faaliyet gösteren Epsan, 40 yılı aşkın tecrübesiyle inovatif, güvenilir, etkin, sürdürülebilir ve çevre dostu ürünler üretiyor. Otomotiv başta olmak üzere; elektrik elektronik, beyaz eşya, tarım, mobilya, inşaat ve sağlık gibi, hayatın içinde yer bulan tüm endüstrilere yönelik çözümler sunan Epsan, polimer alanında çevik ve inovatif yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’de bir üretim tesisi ve ARGE merkezi, Avrupa’da 4 ofisi ve lojistik merkezi bulunan Epsan, 32.000 metrekarelik alanda 72.000 tonluk kapasitesi ile üretim gerçekleştiriyor ve yıllık üretiminin yüzde 65’ini ihraç ediyor.

Editör: İbrahim GÜNEŞ