Enerjisa Üretim, Harvard Business Review Türkiye iş birliğiyle düzenleyeceği Rüzgar Günü Zirvesi ile yenilenebilir enerjinin önemine vurgu yapıyor. Gençler arasında enerji sektörünün sürdürülebilir geleceği konusunda farkındalık oluşturmayı, sektörün iklim kriziyle mücadelesindeki rolünü vurgulamayı ve istihdam fırsatlarını ele almayı hedefliyor. 7 Mayıs'ta gerçekleşecek olan zirve, "Enerjimiz Rüzgarla, Geleceğimiz Seninle" temasıyla düzenlenecek ve Harvard Business Review Türkiye'nin stratejik ortağı olarak online olarak herkese açık olacak.

Türkiye’nin lider özel sektör enerji üretim şirketi Enerjisa Üretim, 2022 yılından bu yana her yıl Dünya Rüzgar Günü nedeniyle hayata geçirdiği Rüzgar Günü Zirvesi’ni bu yıl ikinci kez Harvard Business Review Türkiye stratejik ortaklığı ile düzenliyor. Rüzgar enerjisinin sürdürülebilirlik açısından taşıdığı önemi vurgulamayı hedefleyen Rüzgar Günü Zirvesi, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek. Zirveye, doğa sevgisini satırlarına taşıyan yazar Sunay Akın da katılacak.

Gençlere ve öğrencilere odaklanan zirvede rüzgar enerjisinin geleceğimizdeki rolü çeşitli bakış açılarıyla ele alınacak, ayrıca, enerji teknolojilerindeki son gelişmeler masaya yatırılacak. Etkinlik boyunca, rüzgar enerjisinin kullanımındaki zorluklar ve sağladığı fırsatlar detaylı bir şekilde tartışılacak. Bu süreçte, gençlerin bu alandaki potansiyellerine dikkat çekilecek ve sektörün önde gelen isimleri, gençlerin sorularını cevaplayarak onlara ilham verecek.

Yataş Grup’un 2023 Net Satışı 13,5 Milyar TL Oldu Yataş Grup’un 2023 Net Satışı 13,5 Milyar TL Oldu

"Enerjimiz Rüzgarla, Geleceğimiz Seninle" temasıyla yapılacak etkinlik rüzgar enerjisinin gücünü ve gelecekteki potansiyelini keşfetmek isteyen herkes için 7 Mayıs Salı günü 10.00’da online ve ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca etkinlik boyunca surpriz hediyeler de armağan edilecek.