DHL Express Türkiye, Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2024 Listesi’nde 2. oldu
1714485403 Happy Place To Work D H L

DHL Express Türkiye, Great Place to Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2024 Listesi, 1000+ Çalışan Kategorisi’nde üst üste 5. kez derece aldı. 

30 Nisan 2024 – DHL Express Türkiye, kurum kültürünün değerini ve çalışanların mutluluğunu her zaman en üstte tuttuğunu bu yıl yeniden kanıtlayarak Great Place to Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2024 Listesi’nde 2’nci seçildi. Great Place to Work Enstitüsü, her yıl çalışanların oylarıyla belirlenen listede, 1000+ Çalışan Kategorisi’nde DHL Express Türkiye’nin yeniden en üst sıralarda yer aldığını açıkladı.

“Her zaman en büyük önceliğimiz “insan”

Bir kez daha Great Place To Work Enstitüsü tarafından ödüllendirilmenin onurunu yaşadıklarını belirten DHL Express Türkiye Genel Müdürü Volkan Demiroğlu, “Çalışma arkadaşlarımızın oylarıyla üst üste beşinci kez Türkiye’nin En İşverenleri Listesi’nde adımızı üst sıralarda görmek bizi gururlandırmaya devam ediyor. Yaptığımız her işe “insan” odaklı bakmanın öneminin farkındayız. DHL olarak, “As One” olarak tanımladığımız “ekip birlikteliği” yaklaşımını benimsiyoruz. Kurum kültürünün gücünü çalışanlarımızın özverisinden ve mutluluğundan alıyoruz. İşini tutkuyla yapan ve mükemmeli yakalamak için çalışan büyük bir ekip olmamız, başarımızı geleceğe taşımamızda en büyük etken. Aldığımız bu ödül de bu değerleri taşıdığımızın en güçlü kanıtı.” dedi.

 

DHL Hakkında 

1969 yılında kurulan DHL, lojistik sektörünün lider global markasıdır. DHL bünyesinde yer alan birimler, ulusal ve uluslararası paket teslimatından e-ticaret gönderi ve taşımacılık çözümlerine, uluslararası ekspres kara, hava ve deniz yolu taşımacılığından endüstriyel tedarik zinciri yönetimine uzanan benzersiz bir lojistik hizmet portföyü sunar. Dünya çapında 220’yi aşkın ülke ve bölgede yaklaşık 395 bin çalışanıyla DHL, müşterilerinin sınırları aşmasına, yeni pazarlara ulaşmasına, işlerini büyütmesine ve gönderilerini sevdiklerine ulaştırmasına yardımcı olur. 

Teknoloji, yaşam bilimleri, sağlık, mühendislik, üretim & enerji, perakende ve otomotivin de aralarında bulunduğu pek çok büyümekte olan pazar ve sektöre özel çözümleriyle “Dünyanın lojistik şirketi” olarak konumlanan DHL, Deutsche Post DHL Group’un bir parçasıdır. Grup, 2022 yılında 94 milyar euro gelir elde etmiştir. Gerek sürdürülebilir ticaret uygulamaları gerekse topluma ve çevreye karşı duyduğu sorumlulukla, dünyaya pozitif katkı sağlayan Deutsche Post DHL Group, 2050 itibarıyla sıfır emisyon hedefine ulaşmayı amaçlamaktadır. DHL Express, DP DHL Group’un uluslararası ekspres hava taşımacılığı alanında faaliyet gösteren global lider firmasıdır. 

DHL Express Türkiye Hakkında 

Kütahya porselen, ABD'de gerçekleşen NRA Show’da en yeni koleksiyonlarını sergiledi Kütahya porselen, ABD'de gerçekleşen NRA Show’da en yeni koleksiyonlarını sergiledi

1981 yılında kurulan DHL Express Türkiye, geniş müşteri kitlesiyle Türkiye'de hızlı hava taşımacılığı sektörünün lideri konumundadır. İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından günde toplam 4 uçuş gerçekleştiren DHL Express, İstanbul'un iki yakasından uçak kaldıran tek “Ekspres Hava Taşımacılığı” firmasıdır. DPDHL Group bünyesinde yer alan DHL Express, yakın zamanda 135 milyon Euro yatırımla İstanbul Havalimanı’nda hayata geçirilen yeni Gateway binasında hizmet vermeye başlamıştır