Dünya genelinde deri, malzeme ve moda endüstrisindeki profesyonelleri bir araya getiren prestijli etkinlik APLF, 2024 yılında yine sektördeki en önemli buluşma noktası olacak. Bu etkinlik, sektördeki son gelişmeleri takip etmek, yeni iş ortaklıkları kurmak ve yeni müşteriler veya tedarikçiler bulmak isteyen işletmelere 19 - 21 Mart tarihleri arasında yüz yüze tanışma ve selamlaşma fırsatı sunacak.

Moda ve yaşam tarzı odaklı ticari sergiler düzenleyen APLF, sektörün sürekli değişen doğasına ayak uydurmayı hedefliyor. Bu sergiler, ziyaretçilere ve katılımcılara çevredeki değişikliklerden ve gelecek sezonlara ilişkin tahminlerden haberdar olma fırsatı sunacak.

APLF, deri endüstrisindeki birinci sınıf bir fuar olarak kabul ediliyor. 20'den fazla küresel dernek ve 800'den fazla katılımcı, pazar fiyatını belirlemek, forumlardan bilgi edinmek ve gelecek yıl için planlar yapmak için bu önemli buluşma yerinde bir araya gelecek.

Özellikle APAC ve Çin bölgelerinden güçlü bir faaliyet bekleniyor, bu da sipariş hacminin dünya çapındaki alıcılar tarafından artmasına katkıda bulunacak.

APLF Leather etkinliği, Asyalı alıcılarla yakın ilişki ve ortaklıkları yeniden kurmak için Mart 2024'te gerçekleşecek. Bu etkinlikte, postlar ve deriler gibi birçok ürün kategorisi sergilenecek ve ticari işlemler için uygun bir ortam sağlanacak.

Mehmet Şimşek, "Yeni dönemde ülkemize kaynak akışı artarak devam edecek" Mehmet Şimşek, "Yeni dönemde ülkemize kaynak akışı artarak devam edecek"

Ayrıca, tabaklama makineleri ve parçaları, bronzlaşmaya yönelik kimyasallar ve yardımcı malzemeler gibi endüstriye yönelik ürünlerin yanı sıra işletme, sertifikasyon, lojistik ve trend danışmanlığı gibi hizmetler de sunulacak.

APLF, deri, malzeme ve moda endüstrisinin önde gelen oyuncularını bir araya getirerek sektördeki yenilikleri ve iş fırsatlarını keşfetmek isteyen herkesi ağırlayacak.