BitHero kripto para borsasının düzenlediği basın toplantısında, CEO Fatih Otluoğlu ve Pazarlama Direktörü Özgür Yıldız'ın katılımıyla önemli açıklamalar yapıldı. Otluoğlu, Türkiye'nin kripto varlıklara büyük ilgi gösterdiğini vurgulayarak, ülkenin kripto adaptasyonunda lider olduğunu belirtti. Genç ve dinamik bir nüfusa sahip olmanın bu hızlı gelişimde etkili olduğunu dile getirdi ve kripto varlıkların Türkiye'ye sosyal ve ekonomik açıdan katkı sağladığını vurguladı.

OTOKAR’IN OTONOM ZIRHLISI ALPAR İLE ARMA II ARACI DÜNYA SAHNESİNDE OTOKAR’IN OTONOM ZIRHLISI ALPAR İLE ARMA II ARACI DÜNYA SAHNESİNDE

BitHero'nun müşteri odaklı bir yaklaşım benimsediğini ve kullanıcı deneyimini önemsediğini vurgulayan Otluoğlu, platformlarının güçlü altyapısı ve kullanıcı dostu arayüzüyle fark yaratacağını belirtti. Ayrıca, yapay zeka destekli ve kullanıcıların birbirini takip ederek trading yapabileceği bir uygulama gibi yenilikçi projeler üzerinde çalıştıklarını da açıkladı.

BitHero'nun reklam filmi tanıtımının da büyük ilgi gördüğünü belirten Otluoğlu, özellikle Brezilya'da gerçekleştirilen özel çekimlerle prodüksiyonun dikkat çektiğini söyledi. Reklamın sektörde ve dünyada örneği olmayan bir tarzda olduğunu ve bu şekilde BitHero'nun farkını ortaya koyduğunu ifade etti.

Son olarak, CEO Otluoğlu, kripto varlıklarına yönelik hazırlanan yasa teklifinin TBMM'ye sunulduğunu ve yakın zamanda onaylanmasını beklediklerini belirtti. Bu düzenlemenin sektöre olumlu etkileri olacağını ve BitHero'nun bu süreçte pozitif bir rol oynamayı hedeflediğini vurguladı.

Editör: Sude Yılmaz