70. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF, 1 Mayıs'ta İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açtı ve sektörün tüm oyuncularını bir araya getirdi! Ayakkabı yan sanayi malzemeleri, deri, suni deri, tekstil, taban, ökçe, aksesuar, makine, kimyasal ve kalıp üreticileriyle AYSAF, sektörün en önemli noktası haline geldi.

Avrasya'nın 1., Avrupa'nın ise 2. en büyüğü olan fuarda 350'den fazla firma ile 60'dan fazla ülkeden 20.000'e yakın sektör profesyoneli bir araya gelecek. Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler, Rusya, Doğu Avrupa ve Balkanlar'ın en önemli ayakkabı ve deri ürünleri üreticileri ile yan sanayi üreticileri bu dev platformda buluşturacak AYSAF, sektörde 1,13 milyar dolarlık muazzam bir iş hacmi hedefliyor.

Konaklama sektörünün kalbi The Hotel Show Dubai’de atacak: 32 Türk firması Dubai yolcusu Konaklama sektörünün kalbi The Hotel Show Dubai’de atacak: 32 Türk firması Dubai yolcusu

4 Mayıs’a kadar açık olacak olan AYSAF, sadece bir fuardan öte, ayakkabı sektörünün kalbini İstanbul'da atmasını sağlayan ve tüm dünyaya ilham veren bir güç merkezi olmaya devam ediyor.