İstanbul, blockchain ve kripto ekosisteminin en yeni ve en ileri teknolojilerini tanıtmak üzere dünya çapında önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından onaylanan Blockchain Expo World 2024, 12.107 metrekarelik dev bir alanda gerçekleştirilecek ve 4-7 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde Avrupa, Afrika, Körfez ve CIS bölgelerinden katılımcıları ağırlayacak.

Etkinlik, metaverse platformunda da yer alacak ve 700'den fazla şirket ile 100.000'den fazla ziyaretçiyi bir araya getirecek. 40'tan fazla ülkeden gelen sektör profesyonelleri, 150'den fazla sponsor firma, 360'tan fazla konuşmacı, 31 blokzincir kulübü, 20 sivil toplum kuruluşu ve 50'den fazla üniversitenin katılımıyla etkinlik zengin bir içerik sunacak.

Blockchain Expo World 2024, hackathonlar, ideathonlar, ticaret alanları, yan etkinlikler ve ağ kurma fırsatlarının yanı sıra blokzincir teknolojisinin son gelişmelerini ve uygulamalarını ele alacak. Sektördeki yenilikleri takip etmek isteyen profesyoneller, girişimciler, akademisyenler ve teknoloji meraklıları, bu fırsatı kaçırmak istemeyecek.

Hac ve Umre Fuarı kapılarını açtı: Fuar, Suudi Arabistan ve Türkiye'nin lider markalarını ağırlıyor Hac ve Umre Fuarı kapılarını açtı: Fuar, Suudi Arabistan ve Türkiye'nin lider markalarını ağırlıyor

Özellikle "Tokenizasyon Entegratörü" olarak adlandırılan W2E.MEDIA, MULTIVERSERA Teknoloji Yatırımları A.Ş., Vatansever Bilişim A.Ş., Patriot Teknoloji A.Ş. ve MEXRAI gibi şirketler, token projelerinde gereksinim duyulan tüm hizmetleri sağlayarak iş birliklerini güçlendirdi. Bu ortaklık, token çıkarma süreçlerini kolaylaştırarak başarıya ulaşmalarını sağlıyor ve sektöre yönelik uçtan uca çözümler sunuyor.

Editör: Sude Yılmaz