İnforma Markets organizatörlüğünde Temmuz ayında düzenlenecek fuarlar İnforma Markets organizatörlüğünde Temmuz ayında düzenlenecek fuarlar

Ulusal Moda Takı ve Aksesuar Grubu (IFJAG), Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl düzenlediği saat ve kuyumculuk fuarlarıyla dikkat çekiyor. 2024 yılı için Las Vegas, Nevada ve Orlando, Florida'da iki ayrı etkinlik organize eden IFJAG, tasarımcıları, üreticileri ve satıcıları buluşturmayı amaçlıyor. Etkinlik, 20- 23 Ağustos tarihlerinde büyümek isteyen girişimciler ve şirketler için önemli bir networking fırsatı sunacak.

IFJAG, 1997 yılında kurulan kar amacı gütmeyen bir dernek olarak, dünya genelinden moda takı ve aksesuar sektörünün önde gelen üreticilerini, tasarımcılarını ve ithalatçılarını bir araya getiriyor. Her yıl 20'den fazla ülkeden binlerce alıcının katıldığı fuarlar, toptancılardan büyük mağaza zincirlerine kadar geniş bir alıcı kitlesine hitap ediyor. 

Fuarlar, özel showroomlarda 200'den fazla moda takı ve aksesuar serisini sunarak alıcıların en iyi satın alma deneyimini yaşamalarını sağlıyor. Ürün yelpazesi arasında moda takılar, saf gümüş takılar, saatler, çantalar, kemerler, eşarplar ve saç aksesuarları bulunuyor.

IFJAG etkinlikleri, ABD'nin çeşitli büyük şehirlerinde düzenlenen ticaret fuarları arasında öne çıkıyor ve moda trendlerini yakından takip eden bir platform sunuyor. Katılımcılar, hem yeni trendleri keşfetme hem de ticari ilişkilerini geliştirme fırsatı buluyorlar.

Editör: Sude Yılmaz