Avrupa'nın önde gelen eğitim fuarlarından biri olan Didacta Ticaret Fuarı bu yıl büyük uluslararası fuarları düzenleme konusunda bilinen deneyimli bir fuar organizatörü olan Koelnmesse GmbH tarafından düzenlenmektedir. 20-24 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen fuar bugün sergiye açıldı.

Baymak, ‘'Green House'' projesini Solarex Fuarı'nda tanıttı Baymak, ‘'Green House'' projesini Solarex Fuarı'nda tanıttı

Eğitim sektörü için kapsamlı bir platform olarak Didacta geniş bir konu yelpazesi ve odak noktaları sunmaktadır. Özellikle öğretmenler, eğitimciler ve pedagoglar gibi profesyonelleri hedefleyen fuar, eğitim alanındaki en son trend. Fuar, modern öğretim materyalleri ve teknolojilerinden yenilikçi öğrenme kavramlarına kadar geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini sergilemekte

Eğitim alanındaki uzmanlar tarafından yönetilen konferanslar, atölye çalışmaları ve tartışma panellerini içeren Didacta, çeşitli destekleyici programlar içeriyor. Bu etkinlikler, katılımcılara Almanya'daki mevcut eğitim ve pedagojik gelişmeler hakkında değerli görüşler ve tartışma fırsatı sunuyor. Bugün kapılarını açan fuar, 24 Şubat’a dek misafirlerini ağırlamaya devam edecek.